“По кладовищах, могильних плитах та епітафіях можна судити про націю,
її невігластві або шляхетністостi”

  Джозеф Аддісон

Ми часто захоплюємося атмосферою затишку і чистоти, що панують на європейських і американських кладовищах і меморіалах, їх, здавалося б простий, але в теж час раціональної красою, яка залучає своєю естетикою і шанобливим ставленням до пам’яті покійних. Це прекрасні паркові зони, куди хочеться приходити з добрими спогадами про близьких, з можливістю відмовитися від суєтності тлінного світу і просто побути наодинці з собою. І лише опинившись на наших кладовищах, відчуваємо почуття тяжкості і пригніченості від запустіння, від виду недоглянутих могил і похилих надгробків, від царства безмежної скорботи і страху за своє майбутнє.

Біле кладовищі – місце, де буде панувати затишок і чистота, місце, яке стане прекрасним парковим ансамблем, наповненим людської турботою і шанобливим ставленням до пам’яті покійних, місцем гідного поховання близьких людей

“Біле кладовище”

Паркова зона

Красива паркова зона перед входом на кладовище дозволить відвідувачам відпочити після церемонії поховання та прощання з покійних. А безпосередній вихід на трасу і близьке розташування до Києва, робить його зручними для відвідування жителями столиці і прилеглої районів.

Административний корпус

За воротами цвинтаря розташований просторий адміністративний корпус з залом прощання на першому поверсі, а також магазин ритуальних товарів і затишний куточок, де відвідувач завжди зможе зігрітися за чашкою хорошої кави.

Транспорт

Територію кладовища обслуговує спеціалізований транспорт. Від залу прощання і до місця поховання, труну з покійним перевозиться на транспортному електрокарі фірми Melex.

Колумбарна зона

Колумбарної зона кладовища має красивий, естетичний вигляд з акуратно викладеними стіновими і підземними нішами для гідного поховання урн з прахом померлих.

Кожне поховання – це біль втрати близької людини, яку ми співпереживаємо з його родичами і прикладаємо максимум зусиль і добросердя, щоб гідно проводити покійного в останню путь.

Кожне поховання – З ЛЮБОВ’Ю І ТУРБОТОЮ!

Сучасний некрополь відкривається погляду всіх хто проїжджає по трасі Київ – Білогородка. Це незвичайне за українськими мірками кладовищі, розкинулося на поле розміром в 20га відокремлюючи Белогородку від Петровського. Його світлий і просторий вигляд не викликає відчуття тяжкості і скорботи. Більш того, всі хто хоча б раз відвідав його, відзначають одну особливість – легкість перебування в цьому, здавалося б скорботному і сумне місці, його добру і хорошу ауру і може саме тому його правильно назвали «Біле кладовищі».

Новобудови, з просторими паркінгами та дитячими майданчиками змінюють сіре одноманітність архітектурного стилю залишився в спадок від радянського минулого. На зміну похмурим, сірим і перебував у занедбаному стані цвинтарів приходить час зелених і просторих парків, де могильні споруди не громадяться тісним строєм, а є елементом загального архітектурного плану, де підтримка краси і порядку є наріжним каменем, віддаючи данину поваги пам’яті наших близьких. Адже зовнішній вигляд наших кладовищ – це доказ нашого рівня культури, нашої цивілізованості.

«Біле кладовищі» надає гідний рівень поховання і як місце для поховання, викликає все більший інтерес у людей, що відвідали його хоча б раз. Вже зараз, дивлячись на його доглянуті сектора і паркани заплетені диким виноградом, на місця відпочинку та сучасні вбиральні, на просторі доріжки з підсвічуванням і комфортні адміністративні будівлі, можна сказати, що з часом, «Біле» стане співзвучним таким відомим некрополям як Личаківський у Львові і Байкове в Києві.